Ege Palas Hotel

Ege Palas Business Hotel, İzmir’in tarihine tanıklık eden, eşsiz bir oteldir, dillerden düşmeyecek, düğünlere ve tüm etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.
Bu eşsiz otel, İzmir Alsancak ilçesinde en iyi düğün etkinlik ve organizasyonlarını kusursuzca gerçekleştirmektedir. Ege Palas Business Hotel ile en güzel düğün, after party, baby shower, bayi toplantısı, açılışlar, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, kutlama, gala gecesi, davet ve resepsiyon, kokteyl, kına gecesi, nişan, parti gibi etkinliklerinizi kaliteden ve ihtişamdan ödün vermeden gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir’deki ilk otellerden biri olan Ege Palas Business Hotel ile yıllarca konuşulacak bir düğüne uygun fiyatlarıyla ulaşabilirsiniz. Tecrübeli kadrosu ile konfor, lüks ve kaliteli hizmetten vazgeçmeyen, misafirlerinin yıllardır ilk tercihi olmuş Ege Palas Business Hotel gerçekten büyüleyicidir. Tüm bireysel ve kurumsal etkinlikleriniz için eşsiz olan otel, Balo Salonu tesisin en büyük salonlarındandır. 410 m2’lik kolonsuz kullanım alanı bulunan salonun ambiyansı gerçekten muhteşemdir. Geniş ve ferah ortamı sizin ve misafirleriniz üzerinde büyüleyici bir etki bırakacak ve unutulmaz anlar yaşayacaksınız.

0232 463 90 90 – 0537 737 39 71 İzmir Kına Organizasyon

Alsancak, Cumhuriyet Blv No:210, 35220 Konak

Mekan + Kına organizasyon paketleri incelemek için tıklayın.